slide1 slide2 slide1 slide2
O firmie

M-notebook to rozwijająca się firma opierająca swoje działanie na formie wysyłkowej, pragnąca dostarczyć satysfakcji każdemu klientowi. Celem firmy jest zaspokojenie zapotrzebowania na przenośny sprzęt komputerowy, akcesoria oraz części.

Serdecznie zapraszamy naszych klientów z całej polski do sklepu zlokalizowanego w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy 11-go Listopada 36. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną - dla stałych klientów są przewidziane specjalne upusty.

Przeprowadziliśmy już kilkanaście tysięcy transakcji, pozwoliło to na zdobycie odpowiedniego doświadczenia. Nasza firma została kilkukrotnie wyróżniona przez serwis aukcyjny Allegro tytułem "Standard Allegro" a wcześniej "Super Sprzedawca", zdobyliśmy również wyróżnienie na międzynarodowym portalu aukcyjnym eBay "Najlepszy sprzedawca".
Kupując u nas zyskujesz:
Oferujemy towar z najwyższej półki
w najniższej cenie na rynku.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, oraz przebicie oferty konkurencji. Sprzedajemy głównie sprzęt globalnych producentów takich jak Dell, HP, Lenovo są to komputery z najwyższej półki wysoce bardziej zaawansowane niż ich hipermarketowe odpowiedniki. Sprzęt klasy biznes to wysoka precyzja wykonania oraz najwyższa niezawodność, mogąca zapewnić satysfakcję nabywcy przez długie lata. W razie problemów dysponujemy własnym serwisem gwarancyjnym, zapewniającym fachową naprawę ewentualnych usterek w krótkim czasie.

Idąc na przeciw wyzwaniom codziennie zdobywamy nowe doświadczenia.

Mając doświadczenie w branży śmiało możemy polecić jako lepszą inwestycję zakup używanego laptopa wiodącego producenta niż sprzęt z promocji w hipermarkecie.

Podstawowe zasady firmy:
 ●  Towar najlepszej jakości,
 ●  Utrzymanie niskich cen
 ●  Dobry kontakt z klientem
 ●  Szybki czas realizacji zamówień
Firma m-notebook
ul. Daszyńskiego 43
95-070 Aleksandrów Łódzki
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 1000-1800
e-mail: office@m-notebook.pl
tel.: +48 533 722 223
Wszelkie prawa zastrzeżone m-notebook.com 2014 © - Create by be-design.pl