slide1 slide2 slide1 slide2
Zwroty Towaru

W przypadku gdy oferowany towar nie przypadnie Państwu do gustu, lub nie spełnia Państwa oczekiwań w terminie 10 dni od daty zakupu istnieje możliwość jego zwrotu. Zasada tyczy się również nie kompatybilnych części oraz akcesorii sprzedawanych za pośrednictwem naszego sklepu i serwisów internetowych.

Kontrahent jest zobowiązany doręczyć towar na swój koszt do siedziby firmy w niezmienionym stanie. Zwrot jest możliwy tylko i wyłącznie po dostarczeniu towaru z dowodem zakupu, jest to kwestia niepodważalna. Towar nie może nosić śladów użytkowania, oraz musi być kompletny.

Towar należy przesłać wraz z wypełnionym formularzem zwrotu / reklamacji który można pobrać pod linkiem na dole strony (w pole"opis usterki" wpisać zwrot).
Zwrot wpłaty za towar zostanie przekazany na rachunek bankowy podany w formularzu w terminie do 14 dni roboczych od dnia odebranie przesyłki.Kupując u nas zyskujesz:
Reklamacja

Gwarancją nie obejmuje obniżania się jakości produktu spowodowanego normalnym procesem zużycia i poniższych przypadków:

a) mechaniczne uszkodzenia produktu i wywołane nim wady
b) uszkodzenia i wady powstałe na skutek:
– niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją użytkowania, przechowywania i konserwacji
– użytkowaniem lub pozostawieniem produktu w nieodpowiednich warunkach (nadmierna wilgotność, zbyt wysoka, lub zbyt niska temperatura, nasłonecznienie, itp.),
– samowolnych (dokonanych przez użytkownika lub inne nieupoważnione osoby) napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych
– podłączaniem dodatkowego wyposażenia, innego niż zalecane przez producenta produktu – nieprawidłowego napięcia zasilania
c) akumulatory i obudowa, ze względu na ich naturalne zużycie

Użytkowania produktu, w szczególności niedbałym obchodzeniem się, wystawianiem na działanie cieczy, wilgoci, narażeniem na korozję lub utlenianie, ujawnione w trakcie wykonywania serwisu gwarancyjnego, powodują, że gwarancja przestaje obowiązywać.
Warunkiem wykonania naprawy lub wymiany gwarancyjnej jest dostarczenie produktu z podpisaną kartą gwarancyjną oraz dowodem zakupu produktu (paragon lub kserokopia faktury / rachunku).

System oraz oprogramowanie dostarczone ze sprzętem nie jest objęte jakąkolwiek gwarancją.
Firma m-notebook
ul. Daszyńskiego 43
95-070 Aleksandrów Łódzki
Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 1000-1800
e-mail: office@m-notebook.pl
tel.: +48 533 722 223
Wszelkie prawa zastrzeżone m-notebook.com 2014 © - Create by be-design.pl